Haylie Noire: naprawdę dużo seksu!

2016-12-09
Haylie Noire: naprawdę dużo seksu!

Wiecie, piękne kobiety to dla nas w PLAYBOYU chleb powszedni. Nie wszystko robi na nas wrażenie. Ale akurat Haylie Noire jest dziewczyną, która po prostu musi zrobić wrażenie na każdym zdrowym mężczyźnie. Upodobania dotyczące typu urody i tym podobnych rzeczy stają się sprawami zupełnie drugorzędne.

Mówią o niej, że wprowadza idealną równowagę między sztuką a pięknem. Mówią tak dlatego, że Haylie Noire jest także fotografką i potrafi robić piękne zdjęcia. A że na zdjęciach pięknie wychodzi łatwo możecie sprawdzić w naszej galerii. Zresztą przecież nie ma co się oszukiwać: dziewczyna jest znana przede wszystkim raczej z wychodzenia na zdjęciach. A swoje umiejętności fotograficzne wykorzystuje głównie do... robienia selfies.

 

 

Co o niej wiemy? Mniej niż byśmy chcieli! Jest pochodzenia belgijsko-francuskiego, a na Instagramie zgromadziła już 169 tysięcy obserwujących. Dużo? Bez przesady, możemy się założyć, że z czasem będzie ich o wiele więcej! Tym bardziej, że Haylie regularnie pojawia się we wszelkich zestawieniach najgorętszych dziewczyn z Instagrama 2016 roku. Nie dziwimy się nic a nic. 

 

Spodobała wam się Haylie Noire? W takim razie mamy małą sugestię. Zobaczcie jeszcze nasze galerie dwóch innych dziewczyn. Xenia Deli i Lauren Loretta, pamiętacie?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska