Seksowne odliczanie - kalendarz adwentowy Love Magazine

2016-12-10
Seksowne odliczanie - kalendarz adwentowy Love Magazine

Barbara Palvin odtwarza najsłynniejszą scenę z “Nagiego instynktu”, Irina Shayk tę nie mniej znaną z “Uwierz w ducha”, a Emily Ratajkowski… Love Magazine stworzył najseksowniejszą wersję kalendarza adwentowego, jaką widzieliśmy.

Brytyjski magazyn wpadł na pomysł genialny w swojej prostocie - namówił doskonale znane supermodelki do wystąpienia w krótkich, seksownych filmach. Codziennie od pierwszego grudnia publikowany jest jeden z nich, a jak dotąd mieliśmy okazję zobaczyć między innymi Ritę Orę, Bellę Hadid oraz Stellę Maxwell.

 

W filmie opublikowanym dziewiątego grudnia wystąpiła Barbara Palvin, która odtworzyła scenę z Nagiego instynktu. Tak, dokładnie tę, którą macie na myśli - najczęściej pauzowaną scenę w historii kina. Wystąpiła zresztą w niemal takim samym stroju, jak niegdyś Sharon Stone - również nie założyła jednego, kluczowego elementu garderoby…

 

 

Na podobny zabieg zdecydowano się kilka dni wcześniej przy okazji odegraniu sceny z filmu Uwierz w ducha. Z tą różnicą, że Irina Shayk jest ubrana o wiele odważniej, niż Demi Moore, a przy tym nie towarzyszy jej żaden mężczyzna. Co naszym zdaniem jest zmianą na plus.

 

 

Na deser zostawiliśmy Wam Emily Ratajkowski, która… cóż, jest po prostu Emily.

 

 

Żałujemy, że dopiero teraz odkryliśmy kalendarz adwentowy Love Magazine, ale jednocześnie bardzo się cieszymy - w tym roku odliczanie dni do świąt będzie wyjątkowo przyjemne dla oka.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska