Rachel Cook - amerykański sen

2016-12-11
Rachel Cook - amerykański sen

Mamy dla Was kilkanaście dobrych powodów, dla których warto obserwować instagramowy profil amerykańskiej modelki Rachel Cook.

Jak doskonale wiecie, uwielbiamy piękne dziewczyny. A taką kobietą jak Rachel Cook trudno się nie zachwycać - urodzona 8 stycznia 1995 roku Amerykanka może się pochwalić niezwykle subtelną, dziewczęcą urodą. Zapewne nawet w wieku czterdziestu i pięćdziesięciu lat będzie wyglądać na kilkanaście lat młodszą.

 

 

Nie tylko my zwróciliśmy uwagę na urodę Rachel i ją doceniliśmy - dziewczynie udało się bowiem zdobyć całkiem sporą popularność w mediach społecznościowych. Na samym tylko Instagramie jej profil jest obserwowany przez ponad 900 tysięcy użytkowników tego portalu i zapewne niewiele czasu upłynie, aż ta liczba z sześciocyfrowej stanie się siedmiocyfrową. Sama Rachel także jest doskonale świadoma swoich atutów i dziewczęcego uroku - dowodem na to są zamieszczane przez nią takie filmy, jak chociażby ten:

 

 

Spodobała Wam się Rachel Cook? Zapraszamy do odwiedzenia działu Dziewczyny, w którym znajdziecie więcej, równie gorących (a czasami nawet bardziej) galerii - w ostatnim czasie trafiły tam między innymi piękna żona piłkarza Legii, Guilherme, była dziewczyna Mario Balotellego Melissa Castagnoli oraz największa gwiazda Instagrama, czyli piosenkarka Selena Gomez.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska