Nicki Minaj: najodważniejsza gwiazda pop?

2016-12-12
Nicki Minaj: najodważniejsza gwiazda pop?

Dla fanów hip-hopu, tego popularnego, jest objawieniem. Dla obserwatorów sceny muzycznej, niezrozumiałym fenomenem. Dla części facetów, seksownym zjawiskiem. Poznajcie jedną z najodważniejszych gwiazd popkultury Nicki Minaj.

 

Urodziła się na Trynidadzie, w stolicy Trynidadu i Tobago Port-of-Spain, w 1982 roku. Przez pierwsze lata życia mieszkała z babcią. Śpiewać zaczęła jako mała dziewczynka, dopiero w 2007 roku zaczęła wielką karierę, w której pomogli jej uznani amerykańscy raperzy, w tym przede wszystkim Lil Wayne. Jeden przebój, potem drugi, wreszcie płyta. Nicki Minaj szybko dołączyła do hip-hopowej ekstraklasy.

 

Dziś jest o niej bardzo głośno. Na Instagramie ma 70 milionów fanów, co czyni ją jedną z najpopularniejszych gwiazd na świecie. Przebija sławy, które pracowały na swój sukces 2 albo 3 razy dłużej niż ona.

 

Nicki Minaj jest znakomicie „wymyślona” (ile w tym pomyśle jej inicjatywy, a ile grupowej burzy mózgów, tego nie wiadomo). Przerysowana, groteskowa, wygląda jak postać z kreskówki. Pomaga jej w tym to, co pociąga w niej męską część fanów, chyba nawet bardziej niż rapowanie. Bez owijania w bawełnę: ogromna pupa i wydatny biust.

 

Jak się okazuje, a co możecie zobaczyć na zdjęciach, Nicki Minaj nie oszczędza swoim fanom wdzięków. Ubiera się, w właściwie rozbiera, chętnie. Hip-hopowa wersja Kim Kardashian przed wami.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska