2016-12-12
Dani Bonnor: joga i seks

- Seks? - dziwiłaby się może Dani Bonnor? - Przecież pokazuję ćwiczenia, jestem przede wszystkim trenerką. W czym mam niby pozować do zdjęć na plaży jeśli nie w bikini albo stroju do ćwiczeń? W anoraku? No, niby racja. Ale jakoś nie możemy uwierzyć w to, że Dani nie ma świadomości, że jej poczynania śledzą nie tylko głodne treningu panie, ale także głodni wrażeń wizualnych panowie...

Dani Bonnor ma już 30 lat i za sobą trwającą dobre kilka lat karierę w modelingu. Karierę toczącą się zarówno przed obiektywami, podczas różnego rodzaju spotkań promocyjnych, jak i na wybiegach. Można powiedzieć, że typową karierę modelki. Może nie supermodelki, ale na pewno takiej, która nigdy specjalnie nie musiała narzekać na brak zleceń. W pewnym momencie postanowiła jednak położyć nacisk na coś innego. Jeśli na chwilę zatrzymaliście się na tytule to już wiecie na czym. Na jodze.

 

 

Wiecie jak teraz jest z jogą i podobnymi rzeczami. Zdrowy tryb życia jest na tyle popularny, że naprawdę łatwo jest na nim zarobić, chwilowo na pewno nawet więcej niż na byciu modelką. Nic więc dziwnego, że dziewczyny to robią (choć oczywiście nie wątpimy w autentyczną pasję!). Dani Bonnor jest właśnie jedną z nich, wygląda zreszta na to, że całkiem popularną. Na Instagramie obserwuje ją ponad 95 tys. osób. A przecież nie samym Instagramem, żyje modelka i trenerka jogi, prawda?

 

Oczywiście nie pisalibyśmy wam o Dani gdyby była zwykłą trenerką jogi. Piszemy o niej, bo jest modelką jogi, która wygląda naprawdę nieźle! Jest obdarzona fajną urodą, nieco kojarzącą się nam z naszymi niektórymi playmates z lat 70-tych. No i przede wszystkim bardzo ładną, szczupłą, ale kształtną pupę!

 

Lubicie wysportowane dziewczyny? Zobaczcie galerię Georginy Rodriguez, najnowszej dziewczyny Cristiano Ronaldo, a także pięknej Vicky Justiz!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska