10 seksownych zdjęć z Instagrama Taylor Swift

2016-12-13
10 seksownych zdjęć z Instagrama Taylor Swift

Najlepiej zarabiająca piosenkarka na świecie kończy dziś 27 lat – wszystkiego najlepszego, Taylor! Z tej okazji postanowiliśmy zajrzeć na jej Instagram i wybrać stamtąd kilka najseksowniejszych naszym zdaniem zdjęć.

Kariera Taylor Swift rozwija się w najlepsze – w 2016 roku pod względem zarobków pochodząca z Reading w stanie Pensylwania piosenkarka zdeklasowała wszystkich, plasując się na pierwszym miejscu najlepiej zarabiających przed 30. rokiem urodzenia (pisaliśmy o tym w TYM miejscu). Zobaczcie, jak prezentuje się na zdjęciach, które dla Was wybraliśmy:

 

 

Chociaż Taylor Swift ma dopiero 27 lat, to może się pochwalić pokaźnym doświadczeniem scenicznym. Od momentu wydania jej debiutanckiego albumu (zatytułowanego po prostu Taylor Swift) minęło już ponad 10 lat. Jak dotąd dyskografia Taylor liczy pięć pozycji – ostatnim albumem jest 1989, który ujrzał światło dzienne w 2014 roku.

 

Piosenkarce udało się zdobyć olbrzymią popularność na całym świecie, więc nie dziwią liczby, jakimi może się pochwalić w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie jest obserwowany przez ponad 94 miliony ludzi, natomiast na Facebooku jej stronę polubiło ponad 74 miliony użytkowników tego portalu.

 

Taylor Swift oczywiście nie jest pierwszą postacią ze świata showbiznesu, której galerię mamy okazję prezentować. Niedawno na naszej stronie pisaliśmy między innymi o kontrowersyjnej piosenkarce Nicki Minaj, a także Selenie Gomez oraz siostrach Jenner – Kendall i Kylie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska