Naturalnie piękna Roxy Dunlop

2016-12-13
Naturalnie piękna Roxy Dunlop

24-letnia modelka na pewno trafi w gusta tych wszystkich, którzy u kobiet cenią przede wszystkim naturalną urodę. A także brak epatowania erotyką. Roxy Dunlop może wrzucić na Instagrama zdjęcie, na którym myje zęby, a i tak jest bardziej seksowna niż większość dziewczyn, które obserwujecie!

Roxanna Dunlop sama przedstawia się jako modelka, aktorka i pisarka na co dzień żyjąca w Los Angeles, a pochodząca z Toronto. Zgoda, choć przyznajmu jednak, że dla nas jest przede wszystkim modelką, przynajmniej na razie. Ma 24 lata, a karierę rozpoczęła w wieku kilkunastu. Zdjęcia lubi sobie robić albo wysmakowane, w nowoczesnym instagramowo-artystycznym stylu, albo zupełnie bezpretensjonalne. Musimy przyznać, że na dłuższą chwilę zawiesiliśmy oko zwłaszcza na należących do tego drugiego rodzaju. Choć rzeczywiście pisać ta dziewczyna też lubi. Najczęściej o swoich własnych doświadczeniach jako modelka, muza i wschodząca gwiazda.

 

 

A gwiazdą jest właśnie wschodzącą, jeszcze nie powszechnie kojarzoną, jak nie przymierzając Emily Ratajkowski. Choć wierzymy, że jeszcze wszystko przed nią. Na razie jej instagramowy profil obserwuje nieco ponad 95 tysięcy użytkowników serwisu. Wam też polecamy zacząć!

 

A jeśli lubicie podobny typ urody, nie tylko zacznijcie followować Roxy, ale także zobaczcie naszą galerię Elizabeth Pipko. Nie do końca wiemy czemu, ale obie dziewczyny jakoś nam się ze sobą kojarzą...

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska