Gia Marie – Miss Listopada 2014

2016-12-15
Gia Marie – Miss Listopada 2014

I to nam się podoba! Nie dość, że Gia Marie to świetna playmate to jeszcze pozwoliła nam się przebrać za króliczka. Po pierwsze – schlebia nam to. Po drugie – wyszło świetnie!

Notes Playmate:

 

Biust: 34C

Talia: 63 cm

Biodra: 86 cm

Wysokość: 177 cm

Waga: 52 kg

Kolor włosów: rude

Kolor oczu: zielone

Wiek: 31

Pochodzenie: Malibu, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Tytuły: Miss Listopada 2014

 

 

Podobają wam się fryzura i makijaż, które nosi Gia w tej sesji? Nie są przypadkowe! Nasza Miss Listopada 2014 jest nie tylko modelką, pracuje też jako stylistka i w naszej sesji miała coś do powiedzenia. Mimo, że inicjatywa, by przebrać ją za króliczka była oczywiście nasza. Zaufaliśmy jej m.in. dlatego, że na swoim koncie ma już kilkoro znanych klientów, by wspomnieć choćby R. Kelly'ego, Britney Spears czy zespół Black Keys.

 

Gia Marie urodziła się w Calabasas na przedmieściach Los Angeles. W rozmowie przyznała, że PLAYBOYA czyta właściwie od zawsze. A przynajmniej, że zdarzyło się jej w dzieciństwie ukraść kilka numerów pisma. Kiedy zaczęła być modelką, oczywiście dążyła do tego, by znaleźć się na okładce pisma, które podziwiała w dzieciństwie. Udało się! A fanom urody naszej playmate powiemy, że Gia znalazła się także na okładce „Sports Illustrated”.

 

Z tą sesją związany jest fakt, który zapewne niejednemu z was nie będzie obojętny. Może ktoś z naszych czytelników poznaje posiadłość, w którym robiliśmy tę sesję? Otóż Gia pozuje w domu, który należał do milionera Biga Lebowskiego w kultowym filmie braci Coenów.

 

Co najbardziej lubi Gia? Chodzić na plażę, jeść meksykańskie jedzenie i lody czekoladowe, a także robić zakupy, zwłaszcza online. Bardzo lubi też swojego mopsa, który wabi się Alfie. Przyznajcie się, chcielibyście dzielić z nią te zainteresowania, co?

 

A tak całkiem a propos: sprawdźcie inne amerykańskie playmates dostępne na naszej stronie. A przynajmniej Dani Mathers (też przebraną za króliczka) i Dominique Jane (też rudowłosą). Dobrej zabawy!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska