2016-12-15
Taylor Hill – aniołek

Wielokrotnie pisaliśmy o aniołkach Victoria’s Secret, ale Taylor Hill jeszcze nie miała okazji pojawić się na naszej stronie – czas naprawić ten błąd!

Trudno nie uwielbiać dziewczyn, które prezentują bieliznę dla Victoria’s Secret – oprócz tego, że są piękne (to akurat oczywistość), charakteryzują się nieco pełniejszymi kształtami, niż stereotypowe modelki z wybiegów. A jak niedawno wspominaliśmy, faceci zdecydowanie preferują dziewczyny o takich właśnie figurach.

 

 

Urodzona 5 marca 1996 roku w Palatine w stanie Illinois Taylor Marie Hill zanim została modelką, zajmowała się gimnastyką. W 2013 roku znalazła się w katalogu marki Intimissimi, następnie zwrócił na nią uwagę H&M, a w 2015 roku dołączyła do elitarnego grona aniołków Victoria’s Secret.

 

To osiągnięcie sprawiło, że jej popularność gwałtownie wzrosła. Taylor znalazła się w pierwszej dziesiątce dziewczyn, którym w 2016 roku przybyło najwięcej obserwatorów na Instagramie – w jej przypadku było to ponad 3,6 miliona użytkowników tego portalu i obecnie licznik wskazuje ponad 6,1 miliona.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska