Najbardziej wytatuowana polska WAG: Klaudia Danch

2016-12-17
Najbardziej wytatuowana polska WAG: Klaudia Danch

Choć jej mąż nie gra w zagranicznym klubie i nie zarabia milionów, jest jedną z najseksowniejszych i najpiękniejszych polskich WAGs (dziewczyny i żony piłkarzy). Poznajcie Klaudię Danch.

 

Uwielbia tatuaże, motocykle i dobrą zabawę. Jest żoną obrońcy Górnika Zabrze Adana Dancha. Oboje tworzą piękną parę, o jakiej mało pisze się w polskich mediach. A jak widzicie na zdjęciach, niesłusznie.

 

Klaudia jest modelką i ma swój własny sklep z ubraniami. Jej pasją, poza wymienionymi, są tatuaże. Wygląda na to, że już wkrótce perfekcyjne ciało zostanie w całości pomalowane w niesamowite wzory. Klaudia dokłada coraz nowe tatuaże, a większość nowych umieszcza na swoim Instagramie.

 

Gdyby zrobić konkurs na najpiękniejszą polską WAG, wymienilibyśmy pewnie te dziewczyny, o których jest głośniej niż o Klaudii. Ale nie dlatego, że są od niej piękniejsze, ale dlatego, że ich mężowie i narzeczeni grają w wyższych ligach i reprezentacji. Tymczasem po oddzieleniu sukcesów sportowych facetów, gdyby wziąć pod uwagę wyłącznie urodę, Klaudia Danch mogłaby pokusić się nawet o pierwsze miejsce i zdetronizować Annę Lewandowską, czy partnerki Boruca, Szczęsnego, Krychowiaka i Kapustki.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska