Lekarstwo na mróz: Nina Agdal

2016-12-17
Lekarstwo na mróz: Nina Agdal

Duńska modelka Nina Agdal ma na swoim koncie same sukcesy. Dla nas sukcesem jest to, że uważa się ją za jedną z najseksowniejszych dziewczyn, które pozują w reklamach kostiumów kąpielowych. Jak się jednak okazuje - i co wynika z publikowanych przez nią zdjęć - Nina uwielbia plażować także poza godzinami pracy.

 

Urodziła się w 1992 roku w Danii. Już jako nastolatka pozowała w kampaniach reklamowych, choć raczej firm sportowych, takich jak Billabong. Potem wydoroślała i przyszedł czas na coś bardziej kobiecego, w tym bieliznę Calzedonii i całą masę innych sesji.

 

Przełomem było odkrycie jej dla "Sports Illustrated". Magazyn w swoim "Swimsuit Edition" korzysta z usług wyłącznie dziewczyn o najwspanialszych ciałach. Takie właśnie ma Nina, uznana za debiutantkę roku 2012. Wygląda na to, że sesje dla "Sports Illustrated" ma zapewnione jeszcze przez wiele najbliższych lat.

 

Gorąca Dunka jest rozchwytywana od tamtego czasu, coraz częściej pojawia się na czerwonym dywanie i wybiegach wielkich firm modowych. Mamy nadzieję, że nie porzuci kostiumów, plaż i lata. To byłoby ze stratą może nie dla niej, ale na pewno dla nas.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska