Vida Guerra – seks po 40.

2016-12-19
Vida Guerra – seks po 40.

Są takie kobiety, na które czas wydaje się w ogóle nie mieć złego wpływu – przeciwnie, im są starsze, tym wyglądają lepiej. I bohaterka niniejszego tekstu zdecydowanie do nich należy.

 

Patrząc na zdjęcia Vidy Guerry trudno uwierzyć, że ta kobieta przyszła na świat w tym samym roku, w którym Grzegorz Lato zdobywał tytuł króla strzelców Mistrzostw Świata w piłce nożnej, a Polska za sprawą Edwarda Gierka doznawała prawdziwego boomu mieszkaniowego. 42-letnia obecnie modelka urodziła się w stolicy Kuby – Hawanie, ale w kraju rządzonym przez Fidela Castro nie zabawiła zbyt długo, ponieważ wraz z rodzicami przeniosła się do Stanów Zjednoczonych.

 

Świat usłyszał o niej po raz pierwszy w 2002 roku, kiedy zaprezentowała bieliznę w sesji dla magazynu FHM. Po tym posypały się propozycje zawodowe, a zdjęcia panny Guerry pojawiły się w wielu czasopismach. Urodę dziewczyny dostrzegli także raperzy, którzy wielokrotnie zapraszali ją do występu w swoich teledyskach. Możemy ją zobaczyć w takich klipach, jak The New Workout Plan Kanyego Westa oraz Shake Ya Tailfeather Nelly’ego, P. Diddy’ego i Murphy’ego Lee. Vida ma za sobą także epizod filmowy – wystąpiła w National Lampoon's Dorm Daze 2.

 

Vida Guerra nadal prezentuje się świetnie na zdjęciach i nie wzbrania się przed pozowaniem nago – i całe szczęście!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska