Natalie Gauvreau – wszystko na wierzchu

2016-12-20
Natalie Gauvreau – wszystko na wierzchu

Gdy patrzymy na zdjęcia takiej dziewczyny jak Natalie Gauvreau, usta same mimowolnie rozszerzają się w uśmiechu. Z Wami też tak będzie, gwarantujemy!

Natalie to jedna z tych dziewczyn, które nie mają nic do ukrycia i chętnie pokazują światu to, co mają najlepsze. Panna Gavreau w ten właśnie sposób zrobiła karierę w mediach społecznościowych. Dzięki ponad tysiącu zdjęć, które udostępniła na Instagramie (a należy dodać, że na ogromnej części z nich jest bardzo skąpo ubrana), udało jej zebrać spore grono obserwujących – w momencie pisania tych słów jest ich ponad 1,2 miliona. Zobaczcie na własne oczy, co ich przyciągnęło do Natalie:

 

 

Natalie Gauvreau przyszła na świat 19 grudnia 1985 roku w kanadyjskiej prowincji Quebec. Od kilku lat pracuje jako modelka, głównie prezentując bieliznę oraz stroje kąpielowe. Otarła się także o świat filmu – zagrała kilka niewielkich ról w serialach i filmach telewizyjnych, kilka razy wcielając się w role… prostytutek. Oprócz tego jej zdjęcia pojawiły się w wielu magazynach, a także kalendarzach.

 

Spodobała Wam się Natalie? Zachęcamy do odwiedzenia naszego działu Dziewczyny, w którym codziennie pojawiają się galerie zdjęć pięknych kobiet. Ostatnio pojawiły się tam między innymi czeska WAG Lenka Mazuchova, latynoska dojrzała piękność Vida Guerra oraz Stephanie Del Valle – najpiękniejsza kobieta na świecie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska