Stephanie Branton - Playmate Września 2014

2016-12-21
Stephanie Branton - Playmate Września 2014

Bielizna erotyczna jest właśnie po to, by najpiękniejsze kobiety wyglądały w niej jak najbardziej kusząco. Dobrze wiedzą o tym nasi amerykańscy koledzy, którzy właśnie w takiej bieliźnie postanowili sfotografować Stephanie Branton, Playmate Września 2014. Wyszło świetnie!

Biust: 32D
Talia: 63,5 cm
Biodra: 91 cm
Wzrost: 174 cm
Waga: 50 kg
Kolor włosów: blond
Kolor oczu: orzechowe
Wiek: 26 lat
Pochodzenie: Nowa Fundlandia, Kanada
Tytuł: Miss Września 2014

 

 

Wiecie gdzie rodzą się kobiety tak ładne, jak Stephanie Branton? Byłoby wam trudno zgadnąć, więc podpowiemy: to Nowa Fundlandia, kanadyjska wyspa położona u wschodnich wybrzeży Ameryki Północnej. I co, od razu chciałoby się tam wybrać trochę bardziej, prawda?

 

Nie wątpimy, że Nowa Fundlandia jest pięknym miejscem, jednak Stephanie złakniona kariery i tzw. wielkiego świata musiała w końcu się stamtąd ruszyć. Wybrała Toronto i karierę modelki. Wystąpiła w kilku teledyskach i reklamówkach, zarówno telewizyjnych, jak i prasowych. Przełomem stał się jednak jej udział w jednej z imprez PLAYBOYA. To na niej wypatrzyli ją koledzy z amerykańskiej edycji. Zaproponowali Stephanie sesję w Los Angeles z fotografem Johnem Ryanem. – Dlaczego nie? – pomyślała Stephanie i chwyciła się okazji. Spakowała się, pojechała do Kalifornii, a niektóre efekty tej decyzji możecie pooglądać w powyższej galerii. Choć dziewczyna nie od razu została faktycznie rzucona na najgłębszą wodę. Zanim została Playmate Września 2014, Stephanie wystąpiła w kilku innych sesjach foto i wideo, a także wzięła udział w projekcie „Nothern Star" (tłum. „Północna gwiazda"), w którym oprócz niej występowało jeszcze kilka modelek PLAYBOYA pochodzących z Kanady.

 

– W prawdziwym życiu nigdy nie widziałem siebie jako zniewalającej seksbomby – opowiadała Stephanie przy okazji sesji, którą widzicie – ale uwielbiam wcielać się w tę rolę jako modelka.

 

–  Lubię być gorąca. Chociaż czasami potrafię być cicha i nieśmiała, jest we mnie coś z ekshibicjonistki. Nago czuję się bardzo komfortowo – dodaje nasza playmate, bezbłędnie i bardzo zabawnie naśladując południowy akcent. I jak tu jej nie kochać?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska