Cherie Noel – co za dziewczyna!

2016-12-21
Cherie Noel – co za dziewczyna!

Amerykańska modelka zamieściła właśnie na swoim Instagramie jedne z najseksowniejszych zdjęć, jakie widzieliśmy od dawna. A powinniście wiedzieć, że niełatwo nas zadziwić!

Cherie Noel to jedna z tych dziewczyn, o których nie możemy powiedzieć zbyt wiele – internet nie jest zbyt łaskawy, jeśli chodzi o dostarczanie informacji w tym przypadku. Wiemy, że dziewczyna ma 26 lat i od kilku lat zajmuje się modelingiem. Pochodzi z Nowego Jorku, ale karierę zdecydowała się robić w Los Angeles. Jej liczby w serwisach społecznościowych przedstawiają się niezwykle skromnie w porównaniu do bardziej znanych koleżanek po fachu – na Instagramie obserwuje ją zaledwie niewiele ponad 7500 użytkowników, a w przypadku Facebooka jest jeszcze skromniej, bowiem stronę Cherie polubiło tylko 3359 osób.

 

 

Te liczby jednak nie powinny w żadnym wypadku nikogo zrażać, bowiem Cherie prezentuje się na zdjęciach naprawdę zjawiskowo. Gdy już zdobędzie dużą popularność (a nie mamy żadnych wątpliwości, że tak właśnie się stanie), będziemy mieli satysfakcję, że odkryliśmy ją jako jedni z pierwszych!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska