Alessandra Ambrosio robi striptiz…

2016-12-21
Alessandra Ambrosio robi striptiz…

...czyli seksownego odliczania do świąt ciąg dalszy.

Niedawno pisaliśmy o wyjątkowo miłej dla oka inicjatywie brytyjskiego Love Magazine, w ramach której najpiękniejsze, a przy tym najbardziej znane modelki na świecie występują w krótkich, niezwykle seksownych filmach. Codziennie od pierwszego grudnia ukazuje się jeden z nich, odliczając w ten sposób czas do świąt. W ramach tego gorącego kalendarza adwentowego mieliśmy okazję zobaczyć między innymi Barbarę Palvin odtwarzającą słynną scenę z Nagiego instynktu, a także Irinę Shayk, Kendall Jenner oraz Emily Ratajkowski.

 

Minęło kilka dni i postanowiliśmy sprawdzić, jak przebiega dalsze odliczanie. Nie zawiedliśmy się, ponieważ filmy nadal trzymają wysoki poziom. Najbardziej przypadł nam do gustu ten z Alessandrą Ambrosio w roli głównej. 35-letnia (nie do wiary, nieprawdaż?) brazylijska modelka, stojąc w oknie, zdejmuje jedną część garderoby po drugiej i prezentuje się przy tym zjawiskowo. Dodatkowy plus za dobór muzyki!

 

 

Kto oprócz Alessandry Ambrosio pojawił się w kalendarzu? Inne Aniołki Victoria’s Secret, a wśród nich wspominana przez nas niedawno Taylor Hill (galerię jej zdjęć znajdziecie w TYM miejscu):

 

 

Jeden z dni należał do Chrissy Teigen. Jeśli ktoś z rozrzewnieniem wspomina teledysk do utworu Call on me Erica Prydza, to i ten film przypadnie mu do gustu.

 

 

Żeby jednak nie było zbyt kolorowo, musimy wspomnieć o filmie z udziałem Kim Kardashian, który jest po prostu koszmarny. Reżyser najwyraźniej chciał zabłysnąć oryginalną wizją, a wyszło tandetnie i w żadnym wypadku nie seksownie. Cóż, każdemu zdarzają się wpadki.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska