Małgorzata Tomaszewska-Słomina – córka Jana Tomaszewskiego

2016-12-27
Małgorzata Tomaszewska-Słomina – córka Jana Tomaszewskiego

Mamy nieodparte wrażenie, że sporo czasu minęło, odkąd pojawiła się u nas ostatnia galeria zdjęć dziewczyny z Polski. Bijemy się w piersi i naprawiamy ten błąd!

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że Jan Tomaszewski należy do najlepszych polskich bramkarzy w historii. Pan Jan może się pochwalić wieloma zaletami, ale chyba nie obrazi się nas, jeśli stwierdzimy, że uroda nie jest jedną z nich. Na szczęście tej akurat cechy jego córka Małgorzata, czyli bohaterka niniejszego artykułu, nie odziedziczyła po swoim słynnym ojcu.

 

 

Małgorzata Tomaszewska zaczynała karierę jako modelka, aby następnie dostać angaż w telewizji. Najpierw prowadziła program poświęcony piłce nożnej, a następnie została jedną z prezenterek pogody w telewizji Polsat. Pojawiły się wówczas głosy, że pracę zapewne “załatwił” jej słynny tata, czemu pani Tomaszewska oczywiście zaprzeczyła. Nam również wydaje się to mało prawdopodobne - nie sądzimy, aby ktokolwiek musiał jej cokolwiek załatwiać. Później wystąpiła w jednej z edycji polsatowskiego Tańca z gwiazdami, gdzie tańczyła w parze z Robertem Kochankiem.

 

Pod koniec listopada pogodynka ogłosiła swoje odejście z Polsatu i jak dotąd nie zdradziła, gdzie będziemy mogli ją zobaczyć. Mamy nadzieję, że nie będziemy musieli zbyt długo na to czekać!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska