Roxanna June – Miss Października 2014

2016-12-28
Roxanna June – Miss Października 2014

Miss października 2014 – tematycznie – została dziewczyna z chłodnej północy, a konkretnie pochodząca z Kanady. Roxanna June to prawdziwy skarb prowincji Ontario!

Biust: 34B

Talia: 63,5 cm

Biodra: 86 cm

Wzrost: 89 cm

Waga: 57 kg

Kolor włosów: brązowe

Kolor oczu: błękitne

Wiek: 25 lat

Miasto rodzinne: Stratford, Ontario

Tytuł: Miss Października 2014

 

 

Roxanna studiowała sztukę oraz nauki o teatrze aż w pewnym momencie zorientowała się, że prawdziwe dzieło sztuki jest bliżej niż dotąd myślała – chodziło o jej ciało. Wykorzystując swoją niezaprzeczalną urodę została więc modelką. Czasami pojawi się także na ekranie w charakterze aktorki, ale – jak sama twierdzi – nie przykłada do tego największej wagi. Po tym, jak zakończy karierę modelki planuje raczej karierę w public relations i marketingu. Jakby tego było mało – Roxanne ma na swoim koncie także doświadczenia z dziennikarstwem. Współpracowała z „Live Fast Mag”, magazynem internetowym poświęconym modzie, sztuce, seksowi i podróżom. Przeprowadzała wywiady, pisała artykuły i – wykorzystując swoją prezencję – pracowała przed kamerą. W końcu stwierdziła jednak, że jej miejsce jest „po drugiej stronie” mody.

 

Sesja dla PLAYBOYA jest dla Roxanny prawdziwym powodem do dumy. Miło nam! Modelka twierdzi, że pewnego dnia przestanie wyglądać tak jak wyglądać i, co za tym idzie, pozować. Wtedy będzie mogła spojrzeć na zdjęcia, które jej zrobiliśmy i przypomnieć sobie jak piękną kobietą kiedyś była. A jest piękna!

 

Jak ta dziewczyna opisuje sama siebie? Uwaga: Roxanna sama twierdzi, że jest hipsterką mocno zakręconą na punkcie stylu vintage. I interesuje się tym, co hipsterzy: od mody po podróżowanie. Wspomina też na każdym kroku, że dobrze czuje się w biznesie i to z nim chciałaby związać się w przyszłości.

 

Seks nie jest dla niej tematem tabu. – Seksualność powinna być celebrowana – mówi. A o jakim mężczyźnie marzy? „O mężczyźnie żądnym przygód i żyjącego z pasją.” Życzymy szczęścia w szukaniu i polecamy się na przyszłość!

 

A przy okazji koniecznie sprawdźcie galerie innych amerykańskich playmates z 2014 roku – Stephanie Branton i Gii Marie!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska