Piękności z izraelskiej armii

2016-12-30
Piękności z izraelskiej armii

Izraelska armia być może nie jest najpotężniejsza na świecie (chociaż zdecydowanie zalicza się do mocnych), ale pod względem urody mało która może się z nią równać.

Każdy obywatel Izraela, który skończył 18 lat, zostaje „wzięty w kamasze”, jeśli tylko pozwala mu na to zdrowie i kondycja psychiczna. Armia upomina się o wszystkich – swoje muszą obsłużyć zarówno mężczyźni, jak i kobiety. A że pięknych dziewczyn w Izraelu nie brakuje, to armia tego bliskowschodniego państwa może uchodzić za najbardziej urodziwą na świecie. Zdjęcia najpiękniejszych przedstawicielek izraelskiego wojska zbiera instagramowy profil o nazwie, która mówi wszystko – hotisraeliarmygirls, który jest obserwowany przez ponad 80 tysięcy użytkowników tego portalu. Zdecydowanie jest na czym zawiesić oko!

 

 

Tradycyjnie zapraszamy do wizyty w naszym dziale z galeriami dziewczyn – w ostatnim czasie pojawiły się tam rosyjska sportsmenka Tania Mitiuszkina, miss października 2014 Roxanna June oraz córka słynnego polskiego bramkarza – Małgorzata Tomaszewska.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska