Carly Lauren: kalifornijski klejnot

2019-03-04
Carly Lauren: kalifornijski klejnot

Carly Lauren to prawdziwa dziewczyna z Instagrama! Co to znaczy? Do PLAYBOYA, w którym w 2013 roku została playmate, trafiła prosto z Instagrama. To właśnie na nim znaleźli ją nasi koledzy ze Stanów i zaprosili do współpracy. Wtedy na dobrą sprawę zaczęła się jej kariera, która trwa do dziś. Teraz w pewien sposób wracamy do korzeni, bo pokazujemy wam galerię zdjęć Carly nie z PLAYBOYA (może wkrótce!), ale z Instagrama.

Od sesji numeru w PLAYBOYU minęło już nieco ponad trzy lata. Dziś Carly Lauren ma już 26 lat i wciąż wygląda świetnie. Żeby się o tym przekonać wystarczy wejść na jej profil na Instagramie, na którym obserwuje ją już 1,2 miliona użytkowników serwisu. Cóż, byłoby więcej, ale aktualne konto nie jest jej pierwszym...

Modelingiem zajęła się zaraz po studiach, ale dopiero sesja w PLAYBOYU dała jej okazję na zrobienie prawdziwej kariery. Po zostaniu Playmate Października 2013 zaczęła podróżować i publikować w różnych miejscach zdjęcia z tych podróży. Spodobało się jej na tyle, że robi to do dziś. Do tej pory zdążyła współpracować m.in. z firmą Hulu i promowała bardzo popularną w Stanach Zjednoczonych grę mobilną Mobile Strike.

Co Carly robi w wolnych chwilach? To co lubi. A co lubi? Siatkówkę, dobre wino, szpilki, pyszne jedzenie i fitness. Czyli niby jest już teraz gwiazdą, ale upodobania ma dość zwyczajne. Jak na naszą playmate – to jej wielka zaleta.

A skoro już piszemy o pięknej blondynce, zachęcamy także do obejrzenia galerii Natalie Gauvreau i Natashę Oakley.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska