Elsa Hosk – szwedzki aniołek Victoria's Secret

2017-01-04
Elsa Hosk – szwedzki aniołek Victoria's Secret

Elsa Hosk to błękitnooka blondynka ze Sztokholmu, znana zwłaszcza wszystkim, którzy śledzą poczynania Victoria's Secret. Pewnie już ją znacie, ale jest na tyle gorąca, że jej zdjęć nigdy dość.

Elsa Hosk urodziła się w stolicy Szwecji 7 listopada 1988 roku. Od dziecka była ładną blondynką typu skandynawskiego. Jej życie potoczyła się tak, że dość szybko zaczęła tę swoją urodę wykorzystywać. Wszystko za sprawą jej ojca. Kiedy Elsa miała 14 lat rozesłał on fotografie całej swojej rodziny do największej szwedzkiej agencji modelek. Ludzie, którzy w niej pracowali od razu zainteresowali się nie rozkwitłą jeszcze w pełni nastolatką. Elsa w młodym wieku wzięła udział w kilku kampaniach reklamowych, m.in. dla firmy Guess, jednak jeszcze przez jakiś czas wolała skupić się przede wszystkim an nauce.

 

 

Kiedy skończyła szkołę, przez 2 lata dziewczyna była... koszykarką. Grała nawet w profesjonalnej lidze. Poza tym rozpoczęła studia, szybko jednak zorientowała się, że najbardziej opłacalne będzie dla niej skupienie się na karierze modelki. Jak pomyślała, tak zrobiła. I dość szybko zaczęła odnosić sukcesy.

 

Na dobre zaczęło się w 2010 roku, kiedy to Elsa pojawiła się na okładkach serbskiego i norweskiego „Elle” i wzięła udział w pokazach Oscara de la Renty i Caroliny Herrery. Rok później rozpoczęła współpracę z firmą Victoria's Secret – była twarzą jednej z linii bielizny. W 2015 ta współpraca wkroczyła na nowe tory – Elsa dołączyła do prestiżowego grona aniołków Victoria's Secret, a chyba każdy miłośnik pięknych kobiet wie, co to znaczy. To tak jakby wejść do pierwszej ligi w kategorii „piękno”.

 

Szwedka nie ogranicza się oczywiście do słynnej marki bieliźniarskiej. Na swoim koncie ma m.in. okładki „Vogue'a” i „Elle” oraz pokazy m.in. Moschino i Dolce & Gabbana.

 

Podoba wam się Elsa Hosk? Jeśli tak – polecamy sprawdzić także galerie Romee Strijd i Doutzen Kroes.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska