Najseksowniejsza żyjąca Polka? Oto Paula Tumala

2017-01-09
Najseksowniejsza żyjąca Polka? Oto Paula Tumala

Konkurencja jest ogromna. Polki są najseksowniejsze, każdy z nas to wie. Mamy Marcelinę Zawadzką, mamy Olę Ciupę, mamy Kingę Kujawską. Czy Paula Tumala bije je i inne na głowę, sami oceńcie!

 

Cała Polska usłyszała o Paulinie Tumali z Gorzowa Wielkopolskiego, kiedy pojawił się teledysk Donatana i Cleo "My, Słowianie". Ola Ciupa robiła pranie, Paula ubijała masło. Kraj oszalał. A potem ponownie, kiedy dziewczyny pojawiły się na konkursie Eurowizji.

 

Jej kariera modelki i fotomodelki jest bardzo bogata. Występowała w sesjach dla Calvina Kleina, Prosto, była twarzą i ciałem Obsessive Group. Można ją było oglądać w teledyskach i na okładkach wielu magazynów. W 2014 na okładce jubileuszowego, 200-numeru CKM, wystąpiła pomalowana tylko farbą. Bodypainting w kształcie koszulki zrobił gigantyczne wrażenie na czytelnikach.

 

Po sukcesach do 2015 roku zaczęła pracę dla wielu firm, w tym Bruno Banani, Nipplex i Just Unique. Jej Instagram pełen jest zdjęć, które są naprawdę odważne, jak na polskie standardy. Bo Paula Tumala, poza tym, że seksowna, jest także bezpretensjonalna, otwarta i wyluzowana. Wiemy to z pewnego źródła!

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska