Anastasia Ashley: jej życie to surfing

2017-01-11
Anastasia Ashley: jej życie to surfing

Podobno dziewczyny lecą na surferów. Może i tak, z doświadczenie nie wiemy. Wiemy za to, że facetom zdarza się lecieć na surferki. Najlepszy przykład - my lecimy na Anastasię Ashley.

Anastasia nie jest pierwszą surferką, której galerię dla was przygotowaliśmy. Przypomnijcie sobie choćby Alanę Blanchard i jej piękne ciało. Cóż, teraz Alana będzie miała w waszych głowach konkurentkę. Zobaczcie tylko!

 

 

 

Nie ma co ukrywać – Anastasia bardzo się nam spodobała. Spójrzcie tylko na to ciało. Zwłaszcza na pupę! Dziewczyna ma taki tyłek, że chciałoby się powiedzieć wszystkim kobietom wokół: „uprawiajcie surfing!". A później seks, rzecz jasna. Choć oczywiście warto mieć świadomość, że nie każdy może mieć takie ciało, nawet jeśli trenuje tyle co Anastasia.

 

A trzeba wam wiedzieć, że Anastasia Ashley trenuje naprawdę dużo! Ta 29-letnia dziewczyna nawet w większym stopniu jest profesjonalną surferką niż modelką, choć oczywiście oba zajęcia udaje jej się perfekcyjnie łączyć. Zaczęła już w wieku pięciu lat, po przeprowadzce na Hawaje. W wieku 16 lat wygrała swój pierwszy tytuł w krajowych zawodach na najwyższym szczeblu. Zdarzało jej się zostać mistrzynią ogólnokrajowych turniejów. A w 2014 roku po raz pierwszy pojawiła się w „Sports Illustrated Swimsuit Edition". I, obok wygrywania, zaczęło się pozowanie.

 

Ashley jest popularna, nie tylko jak na surferkę. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,1 miliona osób. I mają rację, bo dziewczyna wrzuca tam naprawdę sporo zdjęć. Na których w dodatku często wygląda świetnie. Warto zacząć obserwować.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska