Egzotyczna i piękna Tori Son

2017-01-12
Egzotyczna i piękna Tori Son

Egzotyczna piękność, prawda? A jednak nie dajcie się zwieść – Tori Son wcale nie pochodzi z Indonezji, ale z kraju, który mimo wszystko wydaje nam się trochę mniej egzotyczny. Podpowiedź: tak naprawdę nie nazywa się Tori, a Victoria. Już wiecie? wyobraźcie sobie, że ta coraz bardziej rozchwytywana modelka jest Rosjanką!

Gołym okiem widać, że Tori może i jest Rosjanką, ale w jej żyłach raczej nie płynie nieskazitelna słowiańska krew. Już raczej krew ludów zamieszkujących wschodnie rubieże największego kraju świata. Jakich dokładnie? Nie podejmujemy się odpowiedzi na to pytanie. Wystarczy nam, że Tori Son to dziewczyna, która swoimi kształtami może zawstydzić chyba każdą modelką na kuli ziemskiej.

 

 

Tori ma podpisany kontrakt z Marvin Models, czyli czołową rosyjską agencją modelek stworzoną i kierowaną przez znanego rosyjskiego fotografa Aleksandra Marvina. Dziewczyna zdecydowanie nie jest wychudzoną modelką wybiegową – jej główny atut stanowią apetyczne kształty, zaokrąglone dokładnie tam, gdzie trzeba, ale w taki sposób, że człowiek myśli: natura to jednak potrafi! Przy czym – zaznaczmy! – nie chodzi tu wcale o krągłości typu Kim Kardashian. Co to to nie – w przypadku Victorii natura znała umiar.

 

Tori nie jest też modelką fitness, choć na niektórych zdjęciach rzeczywiście wygląda na taką, co na sporcie spędza naprawdę dużo czasu. Jest fotomodelką – tylko tyle i aż tyle. W jej przypadku – aż. Bo przyznajmy: bardzo chcielibyśmy spotykać takie dziewczyny na co dzień. Niestety nie zdarza się to chyba prawie nikomu. Cóż, Tori jest tylko jedna.

 

Co jeszcze? Na Instagramie Rosjankę obserwuje w tym momencie nieco ponad 400 tys. osób. To dużo, ale powinno być jeszcze więcej. Dlatego subtelnie motywujemy was, oczywiście po obejrzeniu naszej galerii, do kliknięcia przycisku „follow". Warto, obiecujemy!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska