Cindy Prado: co za ciało!

2017-01-13
Cindy Prado: co za ciało!

Cindy Prado to jedna z tych dziewczyn, które raz spotkane, zostawiają po sobie wspomnienia na całe życie. Z takim spojrzeniem i z takim ciałem – nie ma w tym nic dziwnego!

Cindy Prado to oczywiście modelka. Z takimi warunkami wyobrażamy sobie, że wybór ścieżki kariery był dla niej naprawdę oczywisty. Tak samo oczywisty był dla niej pewnie wybór specjalizacji – Cindy to modelka, którą najczęściej zobaczycie w bieliźnie i bikini. Cóż, jej świetne, bardzo kobiece ciało o wymiarach 86-64-89 aż samo prosi by przebierać je w bieliznę. Podobnie z jej Instagramem – może Cindy nie jest rekordzistką jeśli chodzi o liczbę obserwujących ją użytkowników serwisu, ale za to ci co ją obserwują nie mogą mieć wątpliwości, że warto to robić (wy nie powinniście mieć wątpliwości, że warto zacząć). Dlaczego warto? Bo pięknych zdjęć pięknej kobiety pozującej w pięknej bieliźnie jest tam aż nadto!

 

 

Skąd wzięła się tak oryginalna, może nawet lekko egzotyczna uroda? Otóż w żyłach Cindy płynie niejednorodna krew. Dziewczyna jest pół Amerykanką, a pół Kubanką. I w doskonały sposób łączy w sobie to co najlepsze w kobietach z kraju Wujka Sama i w paniach pochodzących z wyspy jak wulkan gorącej. I sama jest gorąca jak wulkan. Zresztą przekonacie się o tym oglądając powyższą galerię.

 

A jeśli nawet tego będzie wam mało to rzućcie okiem także na inne galerie pięknych kobiet, które lubią pozować w bieliźnie. Choćby Yovanna Ventura i Haylie Noire powinny spełnić wasze oczekiwania.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska