Rosanna Cordoba: uzależniona od bikini

2017-01-17
Rosanna Cordoba: uzależniona od bikini

Od czego najłatwiej uzależnić się w Kolumbii? Patrząc na towary importowe charakterystyczne dla tego kraju – pewnie od kokainy... Ale jeśli chodzi o piękna Rosannę Cordobę to nic z tych rzeczy. Zjawiskowa modelka deklaruje bowiem przede wszystkim uzależnienie od... bikini.

Dziewczyna deklaruje, że sporą część życia spędza na plaży. Cóż, możemy tylko zazdrościć. A swoją drogą, gdy popatrzeć na jej profil na Instagramie (na tę chwilę 466 tys. obserwujących), dość łatwo jest jej uwierzyć. Trudno znaleźć tam zdjęcia w czymś innym niż bikini, chociaż postaraliśmy się i w naszej galerii umieszczamy też zdjęcia Rosanny w sukience. Bardzo podoba się nam też, że Rosanna Cordoba na swoim profilu pokazuje stosunkowo dużo ciała. Chciałoby się powiedzieć, że dokładnie tyle, na ile pozwala restrykcyjna polityka Facebooka.

 

 

Rosanna dorastała w małym miasteczku Velledupar w Północnej Kolumbii jako jedyna (i najmłodsza) dziewczyna spośród pięciorga rodzeństwa. Zawsze lubiła tańczyć, w szczególności salsę. Dziś robi międzynarodową karierę, ale pozostaje żarliwą patriotką. Dziewczyna na każdym kroku pokazuje, że kocha swoją ojczyznę. Cóż, jesteśmy w stanie to zrozumieć, zwłaszcza w aspekcie plażowym. A jeśli w Kolumbii jest więcej takich dziewczyn jak Rosanna – tym bardziej.

 

Patriotyzm nie przeszkodził jednak Rosannie wyjechać z ukochanej ojczyzny. Powód był prosty – karierę modelki lepiej zrobić w USA. Łatwiej, bezpieczniej, bardziej opłacalnie. I udało się. Dziś Rosanna jest zapewne jedną z najbardziej znanych fotomodelek pochodzących z ojczyzny Pablo Escobara i Carlosa Valderramy.

 

Warto uściślić – ta dziewczyna jest nie tylko fotomodelką specjalizująca się w bikini, ale również blogerką i projektantką. To jak, dodajecie ją do obserwowanych?

 

A przy okazji: jeśli spodobała się wam Rosanna to sprawdźcie też nasze galerie takich dziewczyn jak Emily DiDonato i Aida Yespica.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska