Backstage sesji Katarzyny Zielińskiej – zdjęcia

2017-01-18
Backstage sesji Katarzyny Zielińskiej – zdjęcia

Trudno powiedzieć od jak długiego czasu namawialiśmy Katarzynę Zielińską na sesję w PLAYBOYU. Nic dziwnego, że kiedy wreszcie się udało, skrzętnie dokumentowaliśmy to wydarzenie. Zrobiliśmy masę zdjęć, nie tylko tych, które zostały opublikowane w magazynie albo do tego pretendowały. Przed wami garść fotografii z backstage'u sesji.

– Sama lubię patrzeć na ładne, artystyczne zdjęcia kobiet w negliżu, więc pomyślałam: „Dlaczego sama nie miałabym takich mieć?" – wyznała nam Kasia Zielińska. – Propozycja z PLAYBOYA przyszła w bardzo dobrym momencie – dodała ze śmiechem piękna góralka.

 

My śmialiśmy się cały czas. A właściwie uśmiechaliśmy. Z zadowolenia, że Kasia w końcu zgodziła się na współpracę. Jej sesje możecie oglądać w najnowszym, lutowym numerze naszego magazynu.

 

 

A czy podobało się naszej modelce? Cóż, poniżej fragment wywiadu, który jasno tego dowodzi:

 

PLAYBOY: Sesja dla PLAYBOYA to wynik tego dobrego samopoczucia we własnym ciele?

ZIELIŃSKA: Myślę, że częściowo tak. Sesja to była naprawdę frajda. Miałam przyjemność pracować z prawdziwymi artystami, więc czułam się naprawdę komfortowo. Zdjęcia robił Mateusz Stankiewicz. Lubię jego poczucie estetyki i to jak, jako fotograf, patrzy na kobietę. Współpraca z nim to sama przyjemność.

 

fot. Piotr Młyński

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska