Pia Muehlenbeck – w bikini na antopodach

2017-01-20
Pia Muehlenbeck – w bikini na antopodach

Chodzą plotki o jej żwawym intelekcie, w 2016 była coraz powszechniej zaliczana do grupy najpiękniejszych kobiet globu, mieszka w Australii i niewiarygodnie wygląda w bikini. Wszystkie powyższe stwierdzenia o Pii Muehlenbeck są prawdziwe.

Jest trochę Niemką a trochę Australijką. Studiowała prawo, szło nieźle, ale w którymś momencie Pia stwierdziła, że to jednak zawód nie dla niej. Paragrafy, kodeksy, stosy papierów. Cóż, wolała od nich plażę i bikini. I całe szczęście. Wcale nie wątpimy, że ta dziewczyna mogłaby zostać dobrą prawniczką, ale też możemy się założyć, iż dużo więcej radości sprawia światu pokazując swoje ciało na zdjęciach. Nawet pokazując samą twarz. Tak, Pia Muehlenbeck to naprawdę piękna kobieta!

 

 

Ma 22 lata, a jej profil na Instagramie obserwuje na ten moment 1,6 miliona użytkowników serwisu. Warto to robić. Jak mówiliśmy, warto byłoby nawet gdyby dziewczyna całkowicie zrezygnowała z publikowania zdjęć w stroju kąpielowym (w którym wygląda fenomenalnie). Bo piękne jest w niej dosłownie wszystko. No, może na temat charakteru nie wypowiemy się, dopóki Pii nie poznamy. Chcielibyśmy!

 

Aha, pomimo że sama jest gwiazdą social mediów do świata internetu ma bardzo zdroworozsądkowe podejście. Zamiast zaraz po przebudzeniu sprawdzać powiadomienia – trenuje jogę. Mimo że publikuje dużo swoich zdjęć – tak naprawdę chroni prywatność i niewiele o niej wiadomo. Oczywiście poza tym jak wygląda. A nie mówiliśmy, że to świetna dziewczyna?

 

Podoba wam się piękna Pia? To sprawdźcie zdjęcia takich dziewczyn jak Roxy Dunlop i Aida Yespica. Jesteśmy prawie pewni, że one też przypadną wam do gustu.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska