Leniwy poranek z Josie Canseco – video PLAYBOYA

2017-01-24
Leniwy poranek z Josie Canseco – video PLAYBOYA

Leniwy poranek w towarzystwie pięknej i nieco tajemniczej dwudziestolatki – czego chcieć więcej? Zwłaszcza jeśli tą dwudziestolatką jest akurat Josie Canseco, amerykańska Playmate Czerwca 2016. No cóż, takie atrakcje tylko u nas. Wystarczy kliknąć.

 

Josie Canseco to córka słynnego baseballisty José Canseco. Uwierzcie, w Stanach ten gość naprawdę jest kimś. Zresztą przyznać mu trzeba, że ma fantazję – w końcu córkę nazwał prawie takim samym imieniem jakie nosi. Ale do rzeczy: dla nas najważniejsze, że z Josie jest piękna dziewczyna, choć może nieco tajemnicza. Mogliście się już zresztą o tym przekonać także na łamach PLAYBOY.PL. Galerię zdjęć Josie Canseco publikowaliśmy w czerwcu. Teraz do galerii dołączamy film. A na filmie tajemnicza Josie spędza leniwy poranek w domowym zaciszu.

 

 

 

Josie twierdzi, że jej głównym atutem są oczy. Rzeczywiście są hipnotyzujące, ale szczerze mówiąc według nas porównywalnych atutów jej nie brakuje. Ma zaledwie 20 lat, więc o przyszłości myśli raczej z wolna, ale mówi, że chciałaby założyć własne studio tańca. Na razie pochłania ją modeling i zwykle całe dnie spędza w studio, na sesjach i w podobnych miejscach. W wolnych chwilach najbardziej lubi po prostu położyć się na kanapie i oglądać popularne seriale komediowe. Powyższy film takie właśnie wolne chwile imituje.

 

Notes Playmate:

Kolor włosów: blond

Kolor oczu: szare

Wiek: 20 lat

Miasto rodzinne: Broward County, Floryda

Tytuł: Miss Czerwca 2016

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska