Ta dziewczyna jest policjantką z Nowego Jorku!

2017-01-24
Ta dziewczyna jest policjantką z Nowego Jorku!

W nowojorskiej policji pracuje tysiące funkcjonariuszy, w tym mnóstwo kobiet. Samantha Sepulveda jest bez wątpienia najseksowniejszą mundurową w New York Police Department.

 

Aż trudno w to uwierzyć, gdy przegląda się zdjęcia w galerii. Samantha Sepulveda służy jako oficer policji w Long Island. Pracuje jak każdy inny funkcjonariusz, no chyba z tą tylko różnicą, że złapani przez nią złoczyńcy nigdy nie stawiają oporu.

 

Przynajmniej tak wynika z wywiadu, którego Sepulveda udzieliła "The New York Post". Gazeta odkryła tożsamość pani oficer, która jest jednocześnie znaną modelką.

 

Samantha ma dominikańskie korzenie, ale urodziła się w Wielkim Jabłku. Do policji wstąpiła w 2010 roku. Służy do dziś. Jej przełożeni nie mieli żadnego problemu, gdy poprosiła, by po godzinach mogła dorabiać jako modelka specjalizująca się w seksownej bieliźnie.

 

W polskiej policji również mamy seksowne funkcjonariuszki. Zastanawiamy się, czy gdyby jedna z nich postanowiła publikować na Instagramie takie zdjęcia, nie byłoby narodowej dyskusji na ten temat.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska