Maffashion najbardziej wpływową blogerką... świata!

2017-01-25
Maffashion najbardziej wpływową blogerką... świata!

Ekonomiści wyliczyli, że najbardziej wpływową blogerką świata jest Polka Julia Kuczyńska, czyli Maffashion. Seksowna 29-latka zarobiła dla firm, których wyroby pokazuje, równowartość 65 mln dolarów. Dla siebie też pewnie niemało.

 

 

Siłę blogerów mierzy się "ekwiwalentem reklamowym", czyli wskaźnikiem, który pokazuje jaki zysk markom dają publikacje blogerów i influencerów. Wyliczenia dla modowej platformy WWD przeprowadziła firma Tribe Dynamics. Wynika z nich, że numerem jeden na świecie jest Polka: Julia Kuczyńska. Publikacje Maffashion przyniosły firmom równowartość 65 mln dolarów, a publikacje wszystkich blogerów modowych w rankingu 680 mln dolarów. Wpływ Julii na jej odbiorców jest ogromny. Upraszczając: cokolwiek pokaże na swoich zdjęciach i w czymkolwiek się pokaże na sobie, natychmiast staje się to bestsellerem.

 

Julia Kuczyńska pochodzi ze Złotowa. 29-latka doskonale wyczuła internetowe trendy i już kilka lat temu (w 2009 roku) rozpoczęła karierę blogerki modowej i szafiarki. Jeszcze przed przed opublikowaniem rankingu Maffashion była uważana za jedną z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych osób z branży w naszym kraju.

 

O jej sile najlepiej świadczą liczby w mediach społecznościowych – jej profil na Instagramie obserwuje prawie milion użytkowników tego portalu, a od momentu jego założenia Julia zamieściła przeszło 7,4 tys. fotografii. Przejrzeliśmy je wszystkie – było to zajęcie dość czasochłonne, ale przy tym uświadomiło nam, jak bardzo lubimy naszą pracę. Zobaczcie najseksowniejsze naszym zdaniem zdjęcia Maffashion – wybór nie był łatwy.

 

Julii gratulujemy i trzymamy kciuki za jej kolejne sukcesy!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska