Kayla Rae Reid - Miss Lipca 2015

Kayla Rae Reid - Miss Lipca 2015

Najpierw oczarowała nas, a teraz 5-krotonego mistrza olimpijskiego w pływaniu.

Już wiemy, że Ryan Steven Lochte, amerykański pływak, 11-krotny medalista olimpijski (5x złoto), mistrz świata, wielokrotny rekordzista świata, który w 2010 i 2011 r. został wybrany najlepszym pływakiem w Stanach na świecie jest na dopingu. Doping nazywa się Kayla Rae Reid i jest naszą playmate. Sprawa wygląda poważnie, bo sportowiec przedstawił dziewczynę swoim rodzicom.

 

Amerykańska Miss Lipca 2015 urodziła się w stanie Virginia, ale jako 10-latka przeniosła się z rodzicami do Palm Springs w Kalifornii. Aż do ukończenia szkoły średniej była cheerliderką, ale w college’e postawiła na inną karierę. Dołączyła do ekipy Monster Energy jako Monster Girl i zaczęła jeździć z nimi na imprezy samochodowe, gdzie – jaka sama przyznaje – świetnie się bawiła.

 

Choć zdeterminowana by zostać playmate, mogłaby być Miss każdego miesiąca, bardzo istotne było dla niej, że została Miss Lipca: – To miesiąc moich urodzin, więc po ciuchu liczyłam, że włąśnie wtedy ukażą się moje zdjęcia – wyjaśnia. Liczy na to, że tytuł playmate pomoże jej w dalszej karierze. Marzy o pracy w telewizji. – Teraz czuję się na tyle silna, że mogę zrobić wszystko – emocjonuje się.

Ale Kayla potrafi też wyluzować. Można spotkać ją jak popija tequilę na jednym z rockowych festiwali w Miami. – Możecie nazywać mnie słoneczną dziewczyną. Uwielbiam jak jest parno i gorąco. Mogłabym całe życie opalać się – mówi. A ponieważ pogoda wpływa na jej samopoczucie, wciąż szuka słońca.

 

Jakie są jej słabości? Masło orzechowe i głukowate pseudodokumentalne filmy. Uwielbia też tajemniczość związaną z seksem: – Lubię dowiadywać się jaki mężczyzna jest naprawdę, i jaka ja jestem, kiedy po kilku drinkach gaśnie światło w sypialni.

 

Jeszcze nie zazdrościcie Ryanowi? To obejrzyjcie zdjęcia.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska