Dubajski hotel wściekły na rosyjskie modelki

2017-01-25
Dubajski hotel wściekły na rosyjskie modelki

Dubajski hotel z najwyższej półki - Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah - wściekł się na grupę rosyjskich modelek. Dziewczyny pozowały we wnętrzach do odważnych sesji zdjęciowych, a potem oznaczały hotel w postach na Instagramie i portalach społecznościowych. Arabski zarządca nie wytrzymał.

Mleko się rozlało, ale ma ciąg dalszy, ponieważ głos zabrał rzecznik hotelu. W wywiadzie dla brytyjskiego "Mirror" wyjaśnił, że Dubaj jest arabskim emiratem, takie zachowania nie są pochwalane i prosi rosyjskie modelki, by więcej tego nie robiły. Politycznie poprawnie dodał oczywiście, że Rosjanie i Rosjanki są bardzo mile widziani zarówno w hotelu, jak i w Dubaju w ogóle.

 

Emirat jest jednym z najbogatszych miejsc na ziemi. Powstają tu superluksusowe hotele, centra handlowe i centra biznesu. Choć Dubaj jest miejscem międzynarodowym, to zasady w nim panujące są typowe dla konserwatywnych państw arabskich. Nagość i alkohol są wykluczone. W Dubaju Rosjanki i inne piękne kobiety muszą powstrzymać swoją chęć do epatowania nagością.

 

Oto kilka przykładów zdjęć, które tak zdenerwowały właścicieli dubajskiego Waldorf Astoria.

 

 

 

View this post on Instagram

Amazon 🌴

A post shared by Alina Lobacheva (@malinkaaa95) on

 

 

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska