Sarah Scotford – dublerka Margot Robbie

2017-01-25
Sarah Scotford – dublerka Margot Robbie

Margot Robbie przez wielu jest uważana – całkowicie słusznie – za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Jej dublerka jednak wcale nie odstaje od Australijki pod względem urody – a może i nawet jest od niej piękniejsza.

Czas aktora jest niezwykle cenny – i to dosłownie. Gaże postaci ze świata filmów o najgłośniejszych nazwiskach są na tyle wysokie, że producenci filmów robią wszystko, aby obniżyć koszty. Dlatego też w sytuacjach czysto technicznych, takich jak moment odpowiedniego ustawienia scenografii i świateł, obecność aktora na planie nie jest wymagana – jest on wówczas zastępowany przez dublera. Dubler nie musi być sobowtórem aktora, ale fizyczne podobieństwo pod względem chociażby koloru i długości włosów, wzrostu oraz odcienia skóry jest niezbędne. W takich właśnie sytuacjach Margot Robbie jest zastępowana przez Sarę Scotford.

 

 

Panna Scotford, jak wspomnieliśmy na początku, w żadnym wypadku nie ustępuje gwieździe Wilka z Wall Street oraz Legionu samobójców pod względem urody. Ta blondwłosa piękność, zajmuje się nie tylko pracą na planie filmowym – oprócz tego zajmuje się również modelingiem (ależ zaskoczenie!) i pozuje fotografom z całego świata. Jak na razie jej konto na Instagramie nie wzbudza wielkiego zainteresowania, jest bowiem obserwowane przez niewiele ponad 15 tysięcy użytkowników tego portalu. Nie wahajcie się kliknąć „Obserwuj” na profilu Sary – dziewczyna z pewnością na to zasługuje!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska