Ali Michael – dumna Amerykanka

2017-01-26
Ali Michael – dumna Amerykanka

Ali Michael, Playmate Lipca 2016, zaprezentowała się czytelnikom amerykańskiego PLAYBOYA jako prawdziwy seksowny symbol narodowy. Czyli w sesji z wszechobecnym motywem słynnej flagi z paskami i gwiazdkami. Piękna i ciekawa dziewczyna!

Amerykańska Miss Lipca 2016, której galerię mogliście już oglądać TUTAJ, to dziewczyna z dwóch światów. Z jednej strony pochodzi ona z Teksasu, gdzie dorastała jeżdżąc konno albo z tatą na Harleyu i ćwicząc się w strzelaniu do puszek. Z drugiej jednak – jest dziś wziętą modelką i mieszka w samym centrum świata, czyli na Manhattanie. I jest właśnie taka, jakby stała w rozkroku między tymi dwoma Amerykami. – Mam przez to małe rozdwojenie jaźni – śmieje się Ali. – Słucham Deftones i lubię mroczne rzeczy, ale wychowałam się w samym środku... niczego, a moim ulubionym miejscem był market Walmart.

 

 

Wygląda też dokładnie tak jak opisaliśmy: z jednej strony jak prosta i naturalna dziewczyna z Teksasu, a z drugiej jak nowojorska hipsterka. Lubi takie życie. Twierdzi, że od czasu do czasu po prostu musi pojechać do Teksasu, prowincja jest jakby nieodłączną częścią jej osobowości. Ale z drugiej strony – gdy siedzi tam zbyt długo, zaczyna tęsknić za wielką metropolią i czuje, że musi do niej wracać.

 

My po prostu cieszymy się, że Ali Michaels jest właśnie taka. Oryginalna i z własną, wyraźną osobowością.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska