Kristina Bojko – perła z Petersburga

2017-01-26
Kristina Bojko – perła z Petersburga

To dopiero dziewczyna z sąsiedztwa! Piękna, ale wygląda „przystępnie". Żeby nie powiedzieć – swojsko. To drugie jest prawdziwe tym bardziej dla nas Słowian. Bo, jak wiecie z tytułu galerii, Kristina jest Słowianką, a konkretnie – Rosjanką.

Zdradzimy wam w tajemnicy, że Kristina ostatnio coraz bardziej zaczyna kręcić się wśród naszych kolegów z amerykańskiego PLAYBOYA. Pierwsze efekty już widać, liczymy na kolejne!

 

 

Kristina ma 25 lat i tak naprawdę urodziła się na ukraińskiej ziemi. Oj, tym razem step obrodził. Jeśli chodzi o wygląd Kristina jest bowiem klasyczną dziewczyną z sąsiedztwa – piękną, naturalną, pociągającą, ale taką, do której facet nie boi się podejść, nie jest onieśmielony. Nawet taki, który na miano playboya dopiero pracuje.

 

Na razie na Instagramie obserwuje Kristinę „jedynie" 111 tys. osób, ale mamy nadzieję, że owocna współpraca z PLAYBOYEM, na którą się zanosi, pozwoli jej pomnożyć tę liczbę jak najbardziej. W końcu jest modelką i tego chce. Bo jeśli o nas chodzi, chętnie zabralibyśmy taką Kristinę do domu i wcale nie pokazywali...

 

A skoro już jesteśmy przy Rosjankach... pamiętacie Tanię Mitiuszinę? Powinniście!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska