Tak odróżnisz piersi naturalne od silikonowych!

2017-01-27
Tak odróżnisz piersi naturalne od silikonowych!

Wygląda na to, że słynna rosyjska modelka i celebrytka Sveta Bilyalova, odkryła metodę odróżniania piersi naturalnych od powiększonych przez chirurgów plastycznych. Czyżby czekała nas rewolucja? A może to jedna wielka ściema? Sami oceńcie.

Każdy z nas marzy o tym, by potrafić je odróżnić: silikonowe piersi od tych, które kobiecie dała natura. Sveta twierdzi, że wie jak to zrobić i na zamieszczonym u siebie na Instagramie filmie pokazuje to krok po kroku. Według niej do testu wystarczą dwa iPhone'y. W ciemnym pokoju włącza się w nich lampy błyskowe i przykłada do piersi z obu stron ciała. Według Svety silikonowy biust świeci na czerwono, a naturalny nie emituje żadnego światła. Sami zresztą zobaczcie: 

 

 

No cóż, metoda nie jest naukowa. Sami zastanawiamy się, ile w tym wszystkim prawdy, a ile zabawy. Być może czas na poważniejsze badania.

 

Tymczasem przypomnijcie sobie Svetlanę. Nie jest najpopularniejszą Rosjanką na Instagramie (jeśli chodzi o liczbę followersów musi uznać wyższość między innymi byłej dziewczyny Cristiano Ronaldo - Iriny Shayk), ale gdyby urządzić głosowanie na temat tego, która z tych pań jest ładniejsza, sympatie zapewne rozłożyłyby się po równo.

 

Pochodzącej z Moskwy 24-letniej dziewczynie szybko udało się podbić świat mediów społecznościowych. Jej instagramowa aktywność rozpoczęła się w lipcu 2013 roku, a 3 lata później jej profil w tym serwisie obserwuje już ponad 4,6 miliony użytkowników! Liczba niewiarygodna, ale wystarczy jeden rzut oka na zdjęcia pięknej Svetlany i przestaje nas to dziwić. Przekonajcie się zresztą na własne oczy:

 

 

Ciemnowłosa Rosjanka wydaje się wręcz być stworzona do prezentowania walorów swojego ciała – przy 175 centymetrach wzrostu jej wymiary wynoszą odpowiednio 90-59-92. Svetlana jest aktywna także na Twitterze, chociaż liczba obserwujących jej profil w porównaniu do Instagrama jest dość skromna i wynosi zaledwie 18 tysięcy. Nieco lepiej jest na Facebooku – na tym portalu Rosjanka ma ponad 75 tysięcy fanów.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska