Keir Mellour – blogerka modowa, którą może obserwować facet

2017-01-27
Keir Mellour – blogerka modowa, którą może obserwować facet

Czy facet powinien obserwować w internecie poczynania blogerek modowych? Raczej nie, prawda? No, chyba że taka blogerka ma coś do zaoferowania także im. Tak jak Kier Mellour, którą z dużą przyjemnością wam przedstawiamy. Dziewczyna nie tylko zna się na modzie. Jest też wyjątkowo urodziwa.

No cóż, jeśli dokładnie czytacie, już to wiecie z naszych łamów. Przecież pokazywaliśmy wam już zdjęcia Maffashion, której Instagrama też naszym zdaniem wcale nie wstyd obserwować facetowi. Albo jeszcze inaczej: pamiętacie Devin Brugman? Też blogerka i też, hm, zachęcająca!

 

 

Dziewczyna ma świadomość, że blogerek modowych mamy dziś dziesiątki. W końcu to teraz niezły pomysł na karierę, choć nie każdej się udaje. Keir się udało. Chwalił ją amerykański „Esquire", jeszcze bardziej „Fashion Addict LA", który pisał, że dziewczyna robi to, co wszystkie jej podobne... ale jednak trochę inaczej. Nie żebyśmy się znali na blogerkach modowych, ale brzmi całkiem nieźle, prawda?

 

Najważniejsze jednak, że nie tylko brzmi, ale i wygląda. 27-letnia blogerka w zasadzie mogłaby być też modelką. Jeśli chodzi o jej czytelników – zdradza, że aż 54 proc. jej czytelników to mężczyźni. No przecież wszyscy ci faceci nie zaczęli nagle masowo interesować się modą damską, prawda?

 

A kiedy już napatrzycie się na Keir Mellour, polecamy rzucić okiem na jedną z jej polskich odpowiedniczek – Laurę Matuszczyk, której kształty z kolei przypominają raczej Kylie Jenner.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska