Belén Rodríguez – kobieta wielu talentów

2017-01-27
Belén Rodríguez – kobieta wielu talentów

Aktorka, modelka, tancerka, gwiazda telewizji – ta dziewczyna naprawdę potrafi wiele! A jak się przy tym prezentuje na zdjęciach...

 

Jej pełne imię i nazwisko to María Belén Rodríguez Cozzani. Chociaż urodziła się i dorastała w Argentynie, to jej kariera nabrała rozpędu dopiero po przeprowadzce do Włoch w 2004 roku. Wtedy zaczęła występować w programach telewizyjnych i reklamach, a także kontynuować karierę modelki, którą rozpoczęła jeszcze w rodzinnej Argentynie. Wielokrotnie pojawiała się także w filmach włoskiej produkcji, w których najczęściej wcielała się w rolę prezenterki telewizyjnej. Później próbowała swoich sił jako piosenkarka, a w 2007 roku wystąpiła w teledysku amerykańskiego rapera Coolio, który został nagrany do utworu Boyfriend.

 

 

Jeśli chodzi o życie prywatne, to cóż – z całą pewnością można stwierdzić, że Belén Rodríguez nie lubi się nudzić. W latach 2004-2008 spotykała się z piłkarzem Marco Borriello, ale o wiele większym echem odbił się jej związek z niejakim Fabrizio Coroną, kiedy to para została sfotografowana w momencie, gdy uprawiała seks, przebywając na Malediwach.

 

Profil Belén na Instagramie jest obserwowany przez ponad 5 milionów ludzi – naszym zdaniem całkowicie zasłużenie!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska