Kelly Gale – nakręcona playmate

2017-01-30
Kelly Gale – nakręcona playmate

Piękna amerykańska Playmate Września 2016 bardzo dobrze sobie zapamiętaliśmy. Kelly to świetna dziewczyna. I dziewczyna wyjątkowo kusząca. Widzieliśmy to już na zdjęciach, teraz widzimy na filmie. Nie możecie oszczędzić sobie tej przyjemności!

Zacznijmy od notesu playmate:

 

Kolor włosów: brunetka

Kolor oczu: brązowe

Wiek: 21

Pochodzenie: Göteborg, Szwecja

Tytuł: Miss Września 2016

 

Teraz popatrzmy na Kelly. Polecamy zrobić to więcej niż raz.

 

 

I na koniec przypomnijmy w kilku słowach kim jest amerykańska Playmate Września 2016:

 

Kelly Gale ma 21 lat i urodziła się w Göteborgu. Wygląda na Szwedkę? No, niekoniecznie. Ale i nie musi wyglądać, skoro tak naprawdę to prawdziwa obywatelka świata, która obywatelstwa szwedzkiego wcale nie posiada. Technicznie jest Australijką, podobnie jak jej ojciec. Matka pochodziła z Indii. Warto jeszcze powiedzieć, że dziewczyna przez pewien znaczący okres czasu mieszkała w Ghanie.

 

Kelly zaczęła bardzo wcześnie. Nawet jak na modelkę. Miała 12 lat, gdy odkryto jej urodę. Rok później podpisała swój pierwszy kontrakt i się zaczęło. Pracowała m.in. dla Ralpha Laurena, H&M-u, Victoria's Secret, Chanel czy Tommy'ego Hilfigera. W chwili robienia sesji dla PLAYBOYA miała 21 lat i zachwycała.

 

Co jeszcze? Nasi amerykańscy koledzy zapewniają, że jest bystra jak mało kto, płynnie porozumiewa się dwoma językami, żywo interesują ją kwestie rasowe i ogólnie zachwyca nie tylko wyglądem. Lubi też gotować i marzy o tym, by otworzyć kawiarnię. Życzymy szczęścia, ale mamy nadzieję, że Kelly jeszcze trochę poczeka z realizacją tych planów. Powód jest prosty: bardzo lubimy, kiedy nam pozuje!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska