Oksana Niewieselaja: najskromniejsza dziewczyna z Instagrama

2017-01-31
Oksana Niewieselaja: najskromniejsza dziewczyna z Instagrama

Skromna dziewczyna zza naszej wschodniej granicy i w dodatku nauczycielka. Oczywiście Oksana Niewieselaja w niczym nie przypomina takiej na przykład Emily Ratajkowski, ale nie mówicie, że nie lubicie takich dziewczyn! Lubicie...

Oksana zawdzięcza swoją szybką internetową karierę niesfornemu uczniowi. Tak, uczniowi, bo młoda Białorusinka wcale nie była aspirującą modelką, ale... nauczycielką matematyki. Jeśli myślicie, że nauczycielki przedmiotów ścisłych raczej nie należą do najgorętszych kobiet, które spotkaliście w waszych życiach to czas przyznać, że od każdej reguły są wyjątki. Oksana jest właśnie jednym z takich wyjątków. Po zamieszczeniu filmu w internecie dziewczyna została błyskawicznie okrzyknięta najseksowniejszą nauczycielką matematyki na świecie. Działo się to w ubiegłym roku.

 

 

Oksana jako nauczycielka prowadziła profile w mediach społecznościowych. Takie jak my wszyscy – przeznaczone dla znajomych. Okazało się jednak, że po publikacji filmu to co prywatne, stało się w jej przypadku dobrem publicznym. Zwłaszcza jej konto na Instagramie z dnia na dzień zaczęły obserwować tysiące mężczyzn z całego świata. Dziś jest ich aż 652 tysiące! Nieźle jak na przypadek, prawda? A sama Oksana? Trzeba przyznać, że skorzystała z szansy i nieco zmieniła charakter swojego profilu. Chociaż bardzo odważnych zdjęć próżno tam szukać – Białorusinka pozostała skromna.

 

A teraz uwaga: TO WSZYSTKO NIEPRAWDA. W taką wersję wydarzeń wierzyliśmy jeszcze do niedawna. Okazało się jednak, że Oksana Niewieselaja nigdy nie była nauczycielką. Jest świeżo upieczoną absolwentką szkoły średniej, która w taki przemyślny sposób spróbowała zaistnieć w internecie i udało jej się! Skromna – to prawda, zwłaszcza z wyglądu – widać to niemal na każdym zdjęciu. Ale cwana jak mało która.

 

Jeśli młoda Białorusinka przypadła wam do gustu, koniecznie obejrzyjcie także galerie innych słowiańskich piękności: Kristiny Bojko i Tanii Mitiusziny.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska