Australia się rozbiera

2017-02-01
Australia się rozbiera

Byliśmy świadkami już wielu niezrozumiałych trendów w portalach społecznościowych, ale ten jest jednym z milszych dla oka.

Co jakiś czas internauci dają się porwać rozmaitym trendom, rozprzestrzeniającym się za pomocą mediów społecznościowych. Niektóre z nich mogą okazać się niezwykle pożyteczne (jak chociażby ALS Ice Bucket Challenge, który pomagał zwiększać świadomość na temat stwardnienia zanikowego bocznego i zbierać pieniądze na pomoc cierpiącym na to schorzenie), inne to z kolei rozrywkowe festiwale próżności (One Finger Challenge).

 

Akcję GetNakedAustralia bez wątpienia należy zaliczyć do tej drugiej grupy. Australijczycy zdają sobie bowiem sprawę z tego, że nagość czyni szczęśliwym i od pewnego czasu umieszczają na Instagramie swoje zdjęcia, na których cieszą się z całkowitej wolności od ubrań, a jako tło najczęściej wybierają szczególnie ładne krajobrazy. Zdjęcia trafiają później na profil GetNakedAustralia - my postanowiliśmy wybrać najlepsze z nich. A tak przy okazji - twórcy profilu nie dyskryminują żadnej z płci, więc znajdziemy na nim również zdjęcia mężczyzn. Chcąc nie chcąc, napatrzyliśmy się na sporo męskich tyłków po to, abyście wy nie musieli tego robić. Nie musicie dziękować.

 

 

Inicjatywa bardzo nam się podoba, co najmniej tak samo (lub nawet bardziej, sami nie wiemy), jak działalność innego profilu na Instagramie, na którym zamieszczane są zdjęcia najseksowniejszych dziewczyn, które trafiły do izraelskiej armii. Naprawdę trudno rozstrzygnąć, kto zwycięża w tym fotograficznym, australijsko-argentyńskim starciu...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska