Amberleigh West - Miss Stycznia 2016

Amberleigh West - Miss Stycznia 2016

Jeden z portali umieścił Amberleigh jest na 4 . miejscu najseksowniejszych Miss Stycznia w całej historii PLAYBOYA. Jesteśmy pewni, że ta skromna dziewczyna będzie tym zaskoczona, natomiast nas to nie dziwi.

 

Amberleigh większosć życia spedziła na północnym zachodzie USA, wśród górzystych krajobrazów poprzecinanych rzekami, nic więc dziwnego, że woli dzikie ostępy od barów i dyskotek. – Spędzanie czasu wśród natury jest dla mnie... naturalne – mówi 25-latka. – Lubię jeździć na rowerze, pływać kajakiem i na wakeboardzie. Kiedy ze znajomymi jedziemy na camping, to ja zwasze rozpalam ognisko – opowiada Miss Stycznia i dodaje: – Nie mam żadnej biżuterii, nie potrzebuję błyskotek. Widać to na tych zdjęciach – śmieje się. Nie pociąga jej gwar nocnych klubów, pusty konsumpcjonizm, ani beztroski hedonizm. Jednak od dzieciństwa marzą jej się światła sceny: – Chciałam grać odkąd pamiętam. Kamerą mojej mamy kręciliśmy z przyjaciółmi nasze wybryki. Mimo to przez długi czas nawet nie przychodziło mi do głowy, że mogłabym pozować dla PLAYBOYA, bo nigdy nie byłam ślicznotką ani popularną dziewczyną, którą chłopaki zawsze jako pierwszą proszą do tańca.

– Nauczyłam się jednak nie patrzeć na to sądzą inni. Kiedy dostałam maila od „łowcy talentów” z PLAYBOYA, już następnego dnia zameldowałam się w Los Angeles.

 

NOTES PLAYMATE

 

imię i nazwisko: Amberleigh West

wymiary: 82/59/82 cm, 168 cm, 50 kg

data urodzenia: 4 września 1991 r.

miejsce urodzenia: Sedro-Wooley w stanie Washington

ambicje: inspirować innych, aby podążali za swoimi marzeniami. Znaleźć czas na robienie tego, co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi!

podnieca mnie: mężczyzna wierny, mądry, dojrzały, zdrowy i skromny. Kocham prawdziwych dżentelmenów

odrzuca mnie: faceci, którzy nie szanują kobiet, mają złe maniery lub próbują zaimponować mi rzeczami materialnymi

moja słabostka: jedzenie! Zawsze o nim myślę. Uwielbiam gotować i wychodzić do restauracji.

moje pasje: wspinaczka, jazda rowerem, wakeboarding, pływanie, kajaki, jazda konna, biwakowanie – uwielbiam naturę.

 

 

zdjęcia: Sasha Eisemann

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska