Myla Dalbesio: królowa krągłości

2017-02-03
Myla Dalbesio: królowa krągłości

Świat zwariował, a najlepszym tego zwariowania symbolem jest Myla Dalbesio. Amerykańska modelka, której ciało jest po prostu piękne, klasyfikowana jest jako "krągła" albo "plus-size". Nóż otwiera się w kieszeni...

 

Zobaczcie zdjęcia Myli Dalbesio w naszej galerii. Czy ktokolwiek przy zdrowych zmysłach może mieć do nich jakiekolwiek zastrzeżenia? Myla wygląda fenomenalnie, bierze udział w kampaniach bielizny najlepszych marek i wielu innych. Jednak mówi się o niej, jakby miała nadwagę lub wręcz była otyła!

 

Ma 30 lat i urodziła się w Pennsylvanii w Stanach Zjednoczonych, po czym przeprowadziła wraz z rodziną do Wisconsin. W 2004 roku została miss tego stanu, a potem nawiązała współpracę z prestiżową agencją modelek. Nosiła rozmiar 10, później 8. Właśnie dlatego została zaszufladkowana jako "przy kości".

 

Tymczasem Myla sama o sobie mówi, że jest modelką "right-size", czyli naturalną. Tłumacząc na ludzki, nie jest anorektyczną chudziną.

 

Wyróżnia się tym (możecie to zobaczyć na wybranych przez nas zdjęciach), że stara się nie retuszować fotografii, nie wyszczuplać. Na Instagramie pokazuje się taką, jaka jest (część zdjęć jest bardzo odważna). Czy to aż taki grzech? My jesteśmy po stronie Myli Dalbesio! Wy też?

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska