Chantel Zales – kształty nie z tej ziemi

2017-02-03
Chantel Zales – kształty nie z tej ziemi

Nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że Chantel postanowiła zarabiać na życie jako modelka, specjalizująca się w prezentacji kostiumów kąpielowych.

Jeśli twarz (no dobra, może nie tylko) Chantel wydaje się komuś znajoma, to znaczy że najprawdopodobniej gustuje w dość niszowych produkcjach filmowych – pojawiła się między innymi w filmie Pirania 3DD. Wystarczy rzut oka na jej zdjęcia, aby stwierdzić, że doskonale pasuje do tego tytułu.

 

 

Urodziła się w Meksyku, ale przeniosła się do Stanów Zjednoczonych i zamieszkała w Los Angeles. Karierę w modelingu udało jej się zrobić dzięki niesamowitym kształtom za które, jak sama przyznaje, często jest komplementowana. O swoich piersiach mówi, że „dzięki nim czuje się pewna siebie”, ale lubi także swoje nogi: „rzadko je zakrywam. Zdecydowanie wolę sukienki od spodni i czuję się bardzo seksowna, kiedy mogę je pokazywać”.

 

Dzięki swojej nieprzeciętnej urodzie i kształtom udało jej się zgromadzić pokaźne grono fanów w serwisach społecznościowych. Na samym Instagramie jej profil obserwuje ponad 4,3 miliona ludzi! Wam również radzimy to zrobić – Chantel nie rzuca słów na wiatr i na zamieszczanych przez siebie zdjęciach rzeczywiście pokazuje sporo ciała.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska