Tak zmieniała się Lara Croft – w roli głównej Pamela Horton

2017-02-08
Tak zmieniała się Lara Croft – w roli głównej Pamela Horton

Lara Croft – przez wiele lat największa seksualna fantazja graczy na całym świecie. Prawdziwy symbol seksu, przynajmniej dla tych, którzy dużo czasu spędzają przed monitorem. Na przestrzeni lat Lara bardzo się jednak zmieniła. Jak? W tym filmie próbuje wam to uzmysłowić Pamela Horton, jedna z playmates z amerykańskiego PLAYBOYA.

Nie dalej jak wczoraj pisaliśmy wam o tym, że w najnowszej części filmowych przygód Lary Croft w dzielną panią archeolog wcieli się Alicia Vikander. Zapowiada się seksownie, co? A przecież seksownie już było, i to nie tylko dzięki Angelinie Jolie, która zagrała Larę w pierwszym filmowym Tomb Raiderze. Seksownie było w przypadku Lary Croft właściwie zawsze.

 

 

Bohaterka Tomb Raidera na przestrzeni lat bardzo się zmieniała, ale nigdy nie traciła tego, co nieubłaganie przyciąga do niej wzrok mężczyzn. Cóż, przecież od 1996 roku, kiedy to miała miejsce premiera pierwszej gry z tej serii, zmieniły się choćby standardy kobiecej urody. Zmieniać musiała się zatem także seksowna bohaterka. O jakie dokładnie zmiany chodzi? W krótkim filmie próbujemy to pokazać na przykładzie Pameli Horton. 

 

Kim jest ta dziewczyna? – zapytacie. Oczywiście naszą playmate, jeszcze z 2012 roku. Ale od dawna już nie tylko nią. Powiedzmy, że Pam wyspecjalizowała się w PLAYBOYU właśnie w tematach dla graczy. Prowadzi jeden z playboyowych kanałów na Youtube'ie, który nazywa się „Gamer Next Door" i skierowany jest właśnie do graczy. Oczywiście przede wszystkim do tych graczy, którzy jarają się pięknymi dziewczynami. W filmie powyżej możecie sprawdzić jak Pamela radzi sobie jako cosplayerka. Cóż, naszym zdaniem wprost wspaniale! Świetna dziewczyna, nie?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska