Ashley Smith – Playmate Listopada 2016

2017-02-10
Ashley Smith – Playmate Listopada 2016

Ashley to dziewczyna cała zaprzątnięta byciem modelką. Potrafi pozować i potrafi wyglądać seksy. Trzeba przyznać, że ma do tego świetne warunki, na tyle świetne, że w karierze i zachwycaniu oglądających nie przeszkadza jej nawet charakterystyczna diastema.

Notatnik Playmate:

Kolor włosów: blond

Kolor oczu: zielone

Miasto: Longview, Texas

Tytuł: Miss Listopada 2016

 

 

Ashley twierdzi, że właściwie to nawet nie pozuje do zdjęć. Dla niej to coś bardziej naturalnego. Nie ma swoich trzech ulubionych pozycji. Ona po prostu jest przed obiektywem. Niczego nie udaje. Jest i to wystarcza.

 

Jak przyznała w wywiadzie dla „Harper's Baazar", fotografowie najbardziej lubią właśnie jej naturalność. Ashley nie pchała się drzwiami o oknami do agencji modelek. Ona została przez jedną z nich odkryta. Jak wiecie, nie o każdej z modelek można to powiedzieć.

 

Kiedy twierdziliśmy, że fotografowie lubią ją i jej naturalność – wcale nie przesadzaliśmy. A fotografowali ją najlepsi, by wspomnieć tylko o Karlu Lagerfeldzie.

 

Jeśli chodzi o tę dziewczynę, trudno nie zauważyć u niej pewnego znaku szczególnego. Nie, tym razem nie chodzi o żaden pieprzyk, tatuaż, ani nic z tych rzeczy. Chodzi o charakterystyczną przerwę między górnymi jedynkami. Niby diastema nie każdemu musi się podobać, no ale spróbujcie oprzeć się tej dziewczynie?

 

Co o swojej przerwie między zębami mówi sama Ashley? To prostsze niż myślicie. W młodości dziewczyna zawsze chciała się jej pozbyć, ale jakoś nigdy nie miała na to pieniędzy. A później stało się tak, że to właśnie ta jej „wada" przyniosła jej więcej pieniędzy niż kiedykolwiek marzyła. I to się nazywa szczęście.

 

A skoro już jesteście przy Ashley, sprawdźcie inne charakterystyczne amerykańskie playmates: Joy Corrigan i Gię Marię.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska