Allie Silva – Miss Października 2016

2017-02-13
Allie Silva – Miss Października 2016

Allie to jedna z tych dziewczyn, którym przejście z wyglądu a'la „dziewczyna z sąsiedztwa" do wyglądu a'la bogini seksu zajmuje 2,5 sekundy – tak napisali o niej nasi koledzy z amerykańskiego PLAYBOYA. I sfotografowali ją w tej pierwszej stylizacji, dokładnie tak, jak w ostatnich czasach najbardziej lubią to robić.

Notes Playmate:

 

Kolor włosów: blond

Kolor oczu: zielone

Miasto: Marlborough, Connecticut

Tytuł: Miss Października 2016

 

 

„Seksbomba ukryta" – tak mogłaby nazywać się sesja Allie Silvy w amerykańskim PLAYBOYU. Bo wystarczy trochę poszukać zdjęć modelki w internecie, żeby przekonać się, że wygląda na nich zupełnie inaczej niż podczas tej sesji. Nie znaczy to oczywiście, że u nas wygląda gorzej. Jednak z pewnością wygląda inaczej, a jej uroda jest jakby mniej klasyczna.

 

Allie na zdjęciach pochodzących z naszej sesji wygląda jak nastolatka. To nie do końca prawda, bo dziewczyna jest już trochę starsza. Zdążyła ukończyć studia – konkretnie socjologię na Uniwersytecie Stanowym we Wschodnim Connecticut. Dopiero po uzyskaniu wykształcenia zdecydowała, że na razie dyplom odłoży do szuflady i spróbuje wykorzystać swoją urodę. Została modelką.

 

Jak przystało na rozchwytywaną modelkę o oryginalnej urodzie – w żyłach Allie płynie krew najróżniejszych ras i narodowości. Wśród jej przodków znajdziemy Norwegów, Afrykanów oraz Indian. A większość ludzi i tak zgaduje, że jest Brazylijką. – Nie żebym narzekała... – komentuje z uśmiechem sama zainteresowana.

 

Jak łatwo zgadnąć, Allie ze swoim pochodzeniem jest bardzo zainteresowana ideami związanymi z multikulturowością. – To dlatego, że wszystkie kultury, z których sama pochodzę tak bardzo różnią się od siebie – powiedziała amerykańskiemu PLAYBOYOWI. I tę jej multikulturowość widać na pierwszy rzut oka. Żeby daleko nie szukać, wystarczą zdjęcia talerzy na jej Instagramie. O krajobrazach nie wspominając.

 

Podoba się wam Allie i to, co zrobił z niej amerykański PLAYBOY? Jeśli tak – sprawdźcie jeszcze sesje Ali Michael i Josie Canseco. Z nimi nie będzie inaczej.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska