Sarah Kohan – piękna podróżniczka

2017-02-13
Sarah Kohan – piękna podróżniczka

Profil instagramowy to nasze największe odkrycie ostatnich tygodni.

Na Instagramie nie brakuje pięknych dziewczyn, ale po przejrzeniu kilkudziesięciu profilu można dojść do wniosku, że większość z nich jest do siebie bardzo podobna. Selfie w pokoju, selfie na siłowni, foto na plaży… Dlatego cieszymy się, gdy trafiamy na kogoś takiego, jak Sarah Kohan. Pochodzi z Australii, a jak wiemy, Australijczycy lubią kontakt z naturą.

 

 

Dziewczyna, podobnie jak wspomniana przez nas niedawno Cassandra de Pecol, pasjonuje się podróżowaniem. Jej ambicją nie jest jednak odwiedzenie wszystkich krajów na świecie – Sarah chce po prostu robić sobie zdjęcia w najpiękniejszych miejscach na Ziemi. I jak na razie wychodzi jej to bardzo dobrze.

 

Sarah szczególnie lubi pozować w otoczeniu zwierząt, ponieważ, jak sama twierdzi „Kiedy jestem pod wodą i płynę obok wieloryba wydaje mi się, że wszystko inne nie ma kompletnie znaczenia. To wspaniałe uczucie móc przebywać tak blisko zwierząt i nie czuć strachu.” Dzięki zdjęciom zamieszczanym na Instagramie, dziewczynie udało się zgromadzić pokaźne grono obserwujących – jej profil polubiło już ponad 280 tysięcy użytkowników tego portalu.

 

Gdy Sarah akurat nie podróżuje, zajmuje się studiowaniem prawa na amerykańskim Uniwersytecie Notre Dame.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska