Enikő Mihalik w PLAYBOYU – zobacz film!

2017-02-17
Enikő Mihalik w PLAYBOYU – zobacz film!

Enikő Mihalik spogląda na was z okładki naszego marcowego numeru z mieszanką drapieżności i niewinności. Osobliwą i bardzo seksowną, zupełnie tak, jak i sama dziewczyna. Sesja Enikő to chyba nasz ulubiony zestaw zdjęć wykonany w ubiegłym roku przez naszych kolegów zza oceanu. Przy okazji sesji Amerykanie nakręcili też film z naszą playmate w roli głównej. Zobaczcie!

 

Enikő Mihalik to pochodzący z Węgier aniołek Victoria's Secret. Ta blond piękność ma dziś 29 lat, a w biznesie modelingowym jest prawie przez połowę swojego życia. Zaczynała bowiem już jako 15 latka – to wtedy wygrała krajowy konkurs Elite Model. To wtedy otworzyła się przed nią droga do kariery i przeprowadziła się do Nowego Jorku, by skorzystać z okazji i własnej urody. Zjawiskowej urody, dodajmy.

 

 

Enikő pracowała m.in. dla Givenchy i Versacego, dla Gucciego i Kenzo. O Victoria's Secret nie wspominając. Nic z tego w żadnym wypadku nas nie dziwi, ale to ostatnie najmniej. Dlaczego? Dowiecie się, gdy tylko zobaczycie jak dziewczyna prezentuje się w seksownej koronkowej bieliźnie na stronach marcowego numeru PLAYBOYA

 

No i co myślicie o Enikő? Ona prawdopodobnie myśli o was dobrze, jeżeli jesteście facetami, którzy wiedzą czego chcą, a przy okazji lubicie muzykę Fatboy Slima, The xx i klasyczny rap. 

 

No cóż, my bylibyśmy w stanie polubić tylko po to, żeby Enikő spojrzała na nas z zainteresowaniem!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska